SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Deski Nidecker 2020 – szwajcarska jakość wykonania - Blog SnowSport.pl
7707
post-template-default,single,single-post,postid-7707,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Deski Nidecker 2020 – szwajcarska jakość wykonania

deski Nidecker 2020

Deski Nidecker 2020 – szwajcarska jakość wykonania

Szwajcarska firma Nidecker już od końca XIX wieku zajmuje się szeroko rozumianą obróbką drewna. W 1984 roku firma rozpoczęła także produkcję desek snowboardowych, która okazała się przełomem w jej działalności. Od tej pory deski Nidecker cieszą się sporą popularnością zwłaszcza wśród europejskich snowboardzistów. Dlatego w tym artykule przedstawimy najnowszą serię sprzętu od szwajcarskiego producenta. Oto nowe deski Nidecker 2020!

Deski Nidecker 2020 – Micron Magic

Coraz więcej młodych sportowców zaczyna pasjonować się jazdą na snowboardzie. Z tego względu producenci tworzą nowe modele sprzętu, które są przystosowane do potrzeb najmłodszych adeptów tej dyscypliny. Idealnym tego przykładem jest deska Nidecker 2020 Micron Magic. Jej konstrukcja została zaprojektowana przy użyciu tradycyjnego rdzenia z drewna topolowego, który dodatkowo wzmocniono drewnem bukowym. Tym samym deska zachowuje dużą wytrzymałość, co z pewnością ma niebagatelne znaczenie w przypadku sprzętu juniorskiego. Co więcej, dwuosiowy laminat Dual PLUS Fibergrass jest świetnym rozwiązaniem dla osób początkujących. To wszystko sprawia, że opisywany model dobrze sprawdzi się podczas stawiania pierwszych kroków w świecie snowboardingu.

Deski Nidecker 2020 – model Micron Magic

Aktualna cena deski Nidecker 2020 Micron Magic wynosi jedynie 595 złotych.

 

Deski Nidecker 2020 – Merc

Drugim modelem w naszym zestawieniu będzie deska, która na pewno przypadnie do gustu snowboardzistom lubiącym dobrą zabawę. Co więcej, model ten jest dobrym wyborem także dla początkujących riderów. Deska Nidecker 2020 Merc również posiada wspomnianą technologię Dual PLUS Fibergrass, dzięki czemu zapewnia spory margines błędu. Jednakże jej właściwości sprawiają, że nawet osoby z większym doświadczeniem mogą korzystać z tego modelu. Profil Standard Camrock jest bardzo uniwersalny, dlatego deska świetnie sprawdzi się zarówno podczas standardowej jazdy, jak i w snowparku. Dodatkowo sama budowa deski została wzbogacona włóknami węglowymi oraz kevlarem. Dzięki temu model Merc 2020 zapewnia jeszcze lepszą reakcję, a także bardzo wysoki poziom amortyzacji wstrząsów.

Deski Nidecker 2020 – model Merc

Opisywana deska jest dostępna w cenie 1119 złotych.

 

Deski Nidecker 2020 – Princess

Na zakończenie przedstawimy deskę stworzoną dla najbardziej doświadczonych snowboardzistek, którym zależy na stałym zwiększaniu swoich umiejętności. Bez wątpienia każda użytkowniczka deski Nidecker 2020 Princess musi wiedzieć, na czym polega ten sport. W tym modelu producent zastosował bowiem swój najszybszy ślizg N-9000 Base. Toteż opanowanie tej śnieżnej księżniczki wymaga naprawdę dużego doświadczenia i posiadania nienagannej techniki.

deski Nidecker 2020

Technologia Directional AM Shape z powiększonym nosem to kolejny istotny atut opisywanego modelu. Taka budowa powoduje, że deska znakomicie radzi sobie w każdych warunkach. Dlatego można na niej jeździć zarówno po świetnie przygotowanej trasie, jak i w świeżutkim puchu poza trasą. Opisywany model zapewnia rewelacyjne osiągi oraz frajdę z jazdy niezależnie od terenu!

Deski Nidecker 2020 – model Princess

Jeśli chodzi o cenę deski Nidecker 2020 Princess, obecnie wynosi ona 1480 złotych.

Brak komentarzy

Skomentuj