SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7629
post-template-default,single,single-post,postid-7629,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Deski Head 2020 – zalety i właściwości

deski Head 2020 logo

Deski Head 2020 – zalety i właściwości

Firma Head już od dawna należy do licznego grona przedsiębiorstw zajmujących się produkcją zimowego sprzętu sportowego. Co ciekawe, asortyment tej firmy jest kojarzony głównie z narciarstwem. Jednakże nie wszyscy wiedzą o tym, że w ofercie Head znajdują się także deski snowboardowe. Dlatego w tym artykule weźmiemy pod lupę najnowsze deski Head 2020. Jakie są ich parametry i na co warto zwrócić uwagę?

Deski Head 2020 – Hello Kitty

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać serii Hello Kitty. Japońska animacja od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród dziewczynek na całym świecie. Dlatego design deski Head 2020 Hello Kitty nawiązuje właśnie do tej kreskówki. Oczywiście wygląd to jednak nie wszystko, ponieważ opisywany model ma również inne zalety. Przede wszystkim jego konstrukcja została przystosowana do potrzeb dzieci. Niski flex oraz specjalnie wyprofilowany rocker pozwolą dziewczynce na bezpieczne rozpoczęcie przygody ze snowboardem. Co więcej, tłoczony ślizg sprawia, że deska jest bardzo trwała i odporna na zarysowania!

deska Head 2020 – Hello Kitty

Deska Head 2020 Hello Kitty trafiła niedawno do naszej oferty specjalnej z okazji zimowej wyprzedaży. Dlatego jej cena wynosi obecnie tylko 699 złotych!

 

Deski Head 2020 – Pride

Po omówieniu deski dla dziewczynek warto przejść do modelu stworzonego z myślą o kobietach. Deska Head 2020 Pride będzie świetnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych snowboardzistek. Profilem tego modelu jest klasyczny camber z konstrukcją Twin Directional. Takie połączenie zapewnia możliwość osiągnięcia szybkiego progresu pod względem posiadanych umiejętności. Dodatkowo wszystkie deski z tej serii są tworzone według założeń typowych dla sprzętu all-mountain. Dzięki temu można mieć pewność, że sprawdzą się one w każdych warunkach!

deski head 2020 – Pride

Aktualna cena deski Head 2020 Pride wynosi 959 złotych.

 

Deski Head 2020 – Daymaker LYT

Kolejną propozycją będzie deska przeznaczona dla mężczyzn, którzy potrzebują sprawdzonego sprzętu o wysokiej jakości wykonania. Wszystkie te założenia spełnia deska Head 2020 Daymaker LYT. Jej budowa została zaprojektowana przy użyciu schematu Pro Board Architecture. To z kolei sprawia, że może ona konkurować nawet z najbardziej zaawansowanym sprzętem!

deski head 2020

Jeżeli chodzi o parametry tego modelu, producent postawił na średni flex oraz profil Hybrid Camber DCT. Tym samym deska zachowała charakter sprzętu typu freestyle, dlatego można z niej korzystać zarówno podczas jazdy na stoku, jak i w snowparkach. To wszystko powoduje, że jest to model polecany średniozaawansowanym oraz zaawansowanym snowboardzistom. Tacy sportowcy na pewno w pełni wykorzystają potencjał, który kryje w sobie ta znakomita deska!

deski Head 2020 – Daymaker

Obecnie deska Head 2020 Daymaker LYT jest dostępna w cenie 1259 złotych.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani innymi produktami z najnowszego asortymentu firmy Head, już teraz zapraszamy do lektury naszego artykułu poświęconego nartom Head 2020 🙂

No Comments

Post a Comment