SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5188
post-template-default,single,single-post,postid-5188,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Deski Head 2019 – dla początkujących i średniozaawansowanych

deski head 2019

Deski Head 2019 – dla początkujących i średniozaawansowanych

Nieważne czy kupujemy swoją pierwszą deskę w życiu, czy kolejną z rzędu – zawsze warto stawiać na sprawdzonych producentów. Nie chodzi wcale o popisywanie się na stoku logiem znanej marki. Za doświadczonymi producentami idą w parze lata doświadczeń, które znajdują odzwierciedlenie w autorskich technologiach, ułatwiających jazdę i zwiększających poczucie radości z jazdy. Zobaczcie deski Head 2019 roku i przekonajcie się, co znaczy jakość.

Nie ma wątpliwości, że deska to najważniejszy element dla każdego snowboardzisty. Dlatego kupując deskę, musimy się mocno zastanowić nad tym, do jakiego typu jazdy będziemy jej używać. Inna będzie deska do jazdy na trasie, inna do zabawy w snowparku. Przy wyborze sprzętu musimy mieć to na uwadze.

Deski Head 2019

Head należy do jednego z czołowych producentów sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Za firmą stoi ponad pół wieku doświadczenia w branży sportowej. Na jakie deski tego producenta warto zwrócić uwagę w sezonie 2018/2019?

Head Rush 2019

deski head 2019

Lekka i wytrzymała deska z drewnianego rdzenia, która idealnie sprawdzi się u osób początkujących. Model ten przeznaczony jest do jazdy typu all-mountain, a więc jest uniwersalna i potrafi wybaczyć wiele błędów. Dodatkowo naukę ułatwia płaski profil deski. W modelu Ruch 2018 zastosowano technologię flex – jest miękki, dzięki czemu łatwo się prowadzi i pozwala czerpać prawdziwą radość z zabawy na stoku.

True Head 2019

deski head 2019

Kolejna deska typu all-mountain z drewnianym rdzeniem z topoli. Idealna do nauki, pozwala łatwo  przebrnąć przez wszystkie początkowe etapy nauki jazdy na desce. W odróżnieniu od modelu Ruch, ten model posiada profil typu camber. To kształt, który pozwala na optymalne balansowanie przy zmianie krawędzi i szybką reakcję. Deska jest też twardsza od modelu Rush, dzięki czemu zapewnia dobrą stabilność, ale też wybacza mniej błędów.

Head Stella 2019

deski head 2019

Lekka deska dla początkujących oraz średniozaawansowanych snowboardzistek. Deska zapewnia płynną jazdę bez haczenia. Dedykowana jest amatorkom freeride’u. Deska posiada symetryczny kształt true-twin, który pozwala jeździć w obu kierunkach z taką samą wygodą. Całości dopełnia ślizg tłoczony Extruded Base – łatwy w konserwacji i wytrzymały na lata.

Head Pride 2019

deski head 2019

Kolejna propozycja dla kobiet początkujących i średniozaawansowanych. Deska zapewnia płynność jazdy i wysoką reakcję na skręty. Model Pride posiada średni flex, a więc zapewnia dobrą stabilność przy umiarkowanie dużych prędkościach i pozwala na dużą swobodę ruchów podczas zabawy na stoku. Warto dodać, że deska zachowuje przy tym wysoką trwałość i jest wytrzymała na uszkodzenia.

Masz już deskę i zastanawiasz się nad doborem odpowiednich butów? Zobacz artykuł: Jak dobrać buty snowboardowe?

No Comments

Post a Comment