SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Deski Burton 2021 - przegląd modeli dla mężczyzn! - Blog SnowSport.pl
9191
post-template-default,single,single-post,postid-9191,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Deski Burton 2021 – przegląd modeli dla mężczyzn!

Deski Burton 2021 - przegląd modeli dla mężczyzn!

Deski Burton 2021 – przegląd modeli dla mężczyzn!

Deski Burton 2021 to sprzęt cieszący się od wielu lat nieustanną renomą. Amerykanie są bowiem niewątpliwym liderem branży. Słynną z innowacyjnych rozwiązań. Swoimi działaniami, konstrukcjami oraz technologiami sprawia wrażenie nieustannego wyprzedzania konkurencji. Nie ma co się więc dziwić, że w rezultacie takiego podejścia firmy, cieszy się ona tak wielką popularnością. Deski Burton są jednymi z najczęściej wybieranymi na świecie przez kupujących. Jakie modele przygotował ten gigant zza oceanu na sezon 20/21? W naszym tekście przedstawiamy najciekawsze modele tej zimy!

Deski-Burton-2021-przeglad-modeli dla-mezczyzn-cytat

Deska Burton Descendant 2021

Deska Burton Descendant 2021
Deska Burton Descendant 2021

Descendant doskonale znają wszyscy entuzjaści parkowych ewolucji. To elastyczna deska, która z takim samym bardzo dobrym rezultatem sprawdzi się w Parku oraz w warunkach All-Mountain. To taka sprężyna, która świetnie będzie odbijać się na wszelkich hopkach. Doskonałe wybicie zagwarantowane! Nie spotkasz innego tak dopracowanego produkty w tak relatywnie niskiej cenie.

Warto zaznaczyć, że Deska Burton Decendant 2021 to wszechstronny blat. W rezultacie na stoku będziemy mogli cieszyć się płynną oraz swobodną jazdą przez zaśnieżone połacie przygotowanej trasy.

Kształt deski to True Twin. To przede wszystkim właśnie on wnosi do jazdy wszelkie cechy typowe dla freestyle. Ponadto pozwala na totalną kontrolę i to nie ważne, w którą stronę zdecydujemy się pojechać. Chcesz kręcić się w kółko? Nie ma problemu! Rób sztuczki nie tylko w parku, ale również na trasie.

Deskę dla mężczyzn Burton Descendant 2021 charakteryzuje ponadto wysoka stabilność oraz odpowiednia przyczepność. Ten walor odczujemy przede wszystkim w trakcie pokonywania zakrętów. Profil PurePop Camber będzie doskonale zapobiegać przypadkowemu łapaniu krawędzi. Delikatne, płaskie strefy pod stopami. Wzmacniają one pop i jeszcze bardziej podkręcą naszą zabawę z tym niepodrabianym blatem!

Deska Burton Instigator 2021

Instigator 2021
Deska Burton Instigator 2021

Instigator podczas sezonu 2021 powinni wybrać wszyscy Ci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w świecie snowboardu, bądź pragną udoskonalić swoją jazdę. Każda chwila z tym modelem deski będzie wyłącznie beztroską zabawą.

Projektanci Burton postarali się o stworzenie deski, na której jazda będzie banalną czynnością. Warto zauważyć, że taki efekt jest osiągnięty niezależnie od posiadanych umiejętności oraz warunków w jakich przyjdzie jeździć. W wyniku takiego stanu rzeczy zyskujesz pewność siebie i większe zaufanie do deski.

U mniej doświadczonych riderów sprawdzi się profil Flat Top™. To właśnie dzięki niemu początkujący będą w stanie szybko wjechać na wyższy poziom. Płaski profil jest tutaj połączony z wypukłym ślizgiem. Takie rozwiązanie jest toteż gwarantem stabilności, polepszonej równowagi i nieustannej kontroli krawędzi. Końcówki i obon unoszą się szybo poza rejon stóp. W ten sposób zapewniono lepsze wykorzystanie rockera.

Sterowanie deską Burton Instigator 2021 nie sprawia najmniejszego problemu, to wręcz przyjemność. Precyzja manewrowania nie wymaga dużych umiejętności technicznych. Wybacza również wiele błędów, które przecież naturalnie z taką częstotliwością przytrafiają się przede wszystkim początkującym.

Kształt tej platformy to klasyczny DIRECTIONAL SHAPE. Spoglądając na jej kształt prędko dostrzeżemy lekko dłuższy nos. W rezultacie mamy do czynienia z koncentracją pop’u na ogonie. Nie utracimy jednocześnie cech unoszenia się deski w świeżym puchu. Możesz być pewien, że ta deska da radę sobie wszędzie. Nawet jak nie umiesz jeździć, to już po pierwszym ślizgu zaczniesz łapać o co w tym wszystkim chodzi! 🙂

Deska Burton Ripcord 2021

Ripcord 2021
Deska Burton Ripcord 2021

Ripcord to jedna z najbardziej dopracowanych desek dla mężczyzn. To wręcz wzorowy sprzęt dla osób, które są spragnione poczynania prędkich postępów. Odpowiedni wybór dla początkujących oraz średnio zaawansowanych. To jednak nie jest jej szczyt możliwości. Kiedy nauczysz się już trochę więcej, dopiero wtedy odkryjesz szeroki wachlarz jej możliwości. W rezultacie to deska, która zostanie z Tobą na lata. Przeprowadzi Ciebie przez szereg tajemnic sztuki poprawnej techniczne jazdy na desce.

Jazda na Desce Burto Ripcord 2021 jest nieskomplikowana. Jeżeli potrafisz już całkiem nieźle jeździć, a zależy Tobie na poczuciu wolności i beztroski w takim razie to również bardzo dobry wybór dla Ciebie. Wyraźnie poprzez gładką jazdę zwiększa Twoją pewność siebie. Stabilność, a także łatwość manewrowania to jej główne cechy. W wyniku tego proces nauki będzie przyspieszony.

To także bardzo uniwersalna platforma. Sprawdzi się w rozmaitych warunkach terenowych. Przeważają u niej walory do jazdy All-Mountain. Poradzi sobie również w Snow Parku oraz świeżym śniegu zalegającym na trasie.

Możesz być spokojny o to, że z deską nie złapiesz przypadkowej krawędzi. Jej profil to bowiem FLAT TOP™ WITH EASY BEVEL. Gwarantuje on łatwość manewrowania oraz stabilną jazdę. Docenią to przede wszystkim mniej doświadczeni riderzy. W rezultacie zastosowania takiego profilu poczujemy ponadto optymalną równowagę i dobrą kontrolę nad krawędzią.

Rdzeń tej deski Burton 2021 stworzonej dla mężczyzn to drewno w standardzie SUPER FLY® 900G CORE. Jest o 10% lżejsze niż surowiec w konkurencyjnych modelach. Natomiast ślizg EXTRUDED BASE nie będzie wymagać konserwacji.

Zapoznaj się z historią marki opisaną na naszej stronie https://snowsport.pl/tag/deska_burton-109.html.

Deski Burton 2021 dla mężczyzn dostępne na SnowSport.pl!

Deski Burton 2021

Te najlepsze dla mężczyzn deski snowboardowe już dostępne na snowsport.pl.. Zapraszamy również do przeczytania naszego poprzedniego artykułu jeżeli interesuje Ciebie również tematyka desek snowboardowych dla dzieci Burton “Deska Burton 2021 dla juniorów – przegląd modeli!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

Tagi:
Brak komentarzy

Skomentuj