SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7585
post-template-default,single,single-post,postid-7585,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Deski Burton 2020 – krótki przegląd wybranych modeli

deski burton 2020

Deski Burton 2020 – krótki przegląd wybranych modeli

Deski snowboardowe produkowane przez firmę Burton nie bez powodu są uznawane za sprzęt klasy premium. Amerykańskie przedsiębiorstwo już od dawna tworzy wyposażenie dla snowboardzistów, z którego korzystają nawet profesjonalni sportowcy. Tak duża renoma sprawia, że projektanci firmy Burton starają się jeszcze bardziej udoskonalić produkowany sprzęt. Dowodem na to jest choćby nowa kolek desek od amerykańskiego producenta. Jakie zalety mają nowe deski Burton 2020? Zapraszamy na krótki przegląd wybranych modeli!

Deski Burton 2020 – model Yeasayer Smalls dla dziewczynek

Każda młoda snowboardzistka po opanowaniu podstaw jazdy na desce będzie chciała wejść na wyższy poziom zaawansowania. Taką możliwość zapewni jej deska Burton 2020 Yeasayer Smalls. Została ona wyprodukowana z myślą o dziewczynkach, które coraz lepiej radzą sobie na stoku i przez to potrzebują nowego wyposażenia. Model Yeasayer Smalls posiada płaski profil Flat Top, który gwarantuje większą stabilność i kontrolę krawędzi podczas jazdy. Dzięki temu jest to deska umożliwiająca osiągnięcie szybkiego progresu w nauce.

Deski Burton 2020 – Yeasayer Smalls

Aktualna cena tej deski Burton 2020 wynosi 839 złotych.

 

Deski Burton 2020 – model Hideaway dla kobiet

Oczywiście projektanci firmy Burton przygotowali również model przeznaczony dla dorosłych snowboardzistek. Deska Burton 2020 Hideaway posiada miękki flex i jest wręcz stworzona do zabawy! Ważną cechę tego modelu stanowi tłoczony ślizg, który pozwala na rozwijanie dużych prędkości. Co więcej, deski posiadające ślizg tego typu są szybkie nawet bez regularnego smarowania ich woskiem. Dlatego będzie to świetna propozycja dla kobiet traktujących snowboard jako dobrą rozrywkę!

deski Burton 2020 – model Hideaway

Ponadto model Hideaway można nabyć także w zestawie wraz z wiązaniami Citizen Blue 2020. Dzięki temu zaledwie jeden zakup pozwoli uzyskać kompleksowe wyposażenie.

deski Burton 2020 – model Hideaway w zestawie

Cena deski Burton 2020 Hideaway wynosi odpowiednio:

  • 1439 złotych,
  • 2149 złotych w zestawie z wiązaniami.

 

Deski Burton 2020 – model Free Thinker dla mężczyzn

Osoby śledzące wydarzenia ze świata snowboardingu na pewno doskonale kojarzą Danny’ego Davisa. Jest on aż czterokrotnym medalistą zawodów Winter X Games, a dwa razy stawał tam na najwyższym stopniu podium. Danny wie o deskach snowboardowych wszystko i to właśnie jego doświadczenie wykorzystali projektanci firmy Burton…

deski burton 2020

Danny Davis brał bowiem udział w tworzeniu deski Burton 2020 Free Thinker. Nic więc dziwnego, że ten model sprawdza się wręcz perfekcyjnie podczas jazdy w snowparku. Profilowany rdzeń deski Squeezebox zapewnia świetną kontrolę nad sprzętem nawet przy bardzo wysokiej prędkości. Ponadto krawędzie tego modelu zostały zaprojektowane zgodnie z technologią Frostbite Edges. Jej obecność sprawia, że krawędzie naprawdę mocno trzymają się śniegu, co zapewnia dużą swobodę podczas jazdy. Od tej pory nawet najtrudniejsze akrobacje przestaną być nieosiągalne!

deski Burton 2020 – model Free Thinker

Trudno więc o lepszą propozycję dla osób, które lubią poszaleć w snowparkach! Opisywana deska jest obecnie dostępna w cenie 2119 złotych.

No Comments

Post a Comment