SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

10340
post-template-default,single,single-post,postid-10340,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Deska snowboardowa Nidecker 2021 – wybierz swoją!

Deska snowboardowa Nidecker 2021

Deska snowboardowa Nidecker 2021 – wybierz swoją!

Deska snowboardowa Nidecker 2021 to seria niezwykle nowoczesnych i wykonanych z niezwykłą starannością platform przygotowanych specjalnie na bieżący sezon. Ten renomowany producent zdecydował się na zastawanie w swoich produktach materiałów najwyższej klasy. Dlatego na deskach snowboardowych Nidecker jeździ się tak płynnie i gładko.

Platformy te gwarantują jednocześnie bez wysiłkową jazdę. Kupując ten sprzęt możesz być pewien, że posłuży Tobie przez wiele sezonów. Wszystkie komponenty są tutaj skrzętnie dobrane od rdzenia z topoli i buku, poprzez spiekany ślizg. Z deskami tej firmy zabłyśniesz na stoku!

Deska Nidecker Merc 2021

Deska snowboardowa Nidecker Merc 2021
Nidecker Merc 2021

Platforma Merc od Nidecker jest przeznaczona dla riderów, którzy przede wszystkim chcą się dobrze bawić. To również dobry sprzęt do poprawy aspektów swojej jazdy. Wyposażona w typowo kierunkowy kształt, z różnicą zaledwie 1 cm pomiędzy dziobem, a ogonem. W rezultacie taka konstrukcja gwarantuje świetną jazdę, a także ułatwia śmiganie na switchu.

Konstrukcja z Carbonem

Konstrukcja Premium Sandwich wykorzystuje zaawansowane materiały w tym m.in. Carbon. W wyniku tego deska cechuje się zwiększoną trwałością i doskonałą amortyzacją wstrząsów.

Profil deski to frójfazowy Standard Camrock z camberem bezpośrednio pod stopami, a flatem między wiązaniami i rockerem na nosie i tailu gwarantuje doskonałe trzymanie krawędzi w trakcie skrętów. Dzięki takiej budowie deska zyskuje również dobry pop i zwrotność. Ułatwia również wykonywanie przeróżnych tricków w parku, czy podczas zwyczajnej jazdy po stoku.

Rdzeń deski jest bardzo lekkie, a jednocześnie wytrzymały. To Master Core zbudowany z idealnej kompozycji trzech rodzajów drewna. Wyraźnie zwiększa reaktywność deski. Ślizg N-500 gwarantuje płynną jazdę.

Deska Nidecker Score 2021

Deska snowboardowa Nidecker Score 2021
Nidecker Score 2021

To świetna propozycja dla jeźdźców, którzy lubią szybką jazdę, a jednocześnie w dalszym ciągu chcą doskonalić swoje umiejętności all-mountain. Jest łatwa w kontroli. Jest również wystarczająco miękka by zapewnić Tobie płynną i niepochłaniającą zbyt dużo energii jazdę.

Desak Score od Nidecker przygotowana na sezon 2020/21 doda również Tobie pewności siebie. To w dużej mierze w rezultacie kierunkowego kształtu z różnicą tylko 1 cm pomiędzy dziobem, a ogonem. Profil tej deski to Standard Camrock.

Rdzeń z topoli i buku

Rdzeń wykonany z topoli i buki. Przesądza to o jego lekkości. Jest przy tym jednocześnie responsywny o ogromnie wytrzymały na przeciążenia generowane w trakcie jazdy, wyskoków i przy lądowaniach. Wyposażoną ją ponadto w spiekany i niezmiernie prędki ślizg N-5000. Wyróżnia się on również ogromną trwałością. To bardzo dobra deska za niewielkie pieniądze.

Deska Nidecker Play 2021

Deska snowboardowa Nidecker Play 2021
Nidecker Play 2021

To deska stworzona do cieszenia się ze snowboardu. Wyposażona w podwójny, kierunkowy kształt. Będzie idealne do rozpoczęcia jazdy i wykonywania pierwszych zakrętów. Miękki flex determinuje o płynnej, niepochłaniającej zbyt dużo energii jeździe. Będzie zatem genialnym wręcz wyborem dal wszystkich nowicjuszy lub dla tych, którzy wracają do tej pięknej dyscypliny po kilku sezonach przerwy i pragną przypomnieć sobie o co chodzi w tej zabawie 🙂

Zaopatrzona w konstrukcję Classic Sandwich. Zbudowana jest zatem z materiałów najwyższej jakości. W rezultacie powstała płyta o doskonałych parametrach. Znajdziemy w niej rdzeń z pełnego drewna wykonany z topoli i drewna bukowego. Dodatkowe wzmocnienie na dziobie i ogonie w celu osiągnięcia niesamowitej lekkości.

Czuła i z optymalnym popem

Wyróżnia się ponadto optymalnym popem, czułością oraz trwałością. Freestyle Camrock z rockerem w nosie i ogodnie, a między wiązaniami ulokowana płaską strefę. W wyniku takiego rozwiązania deska jest stabilna i dodaje pewności siebie, która jest tak potrzebna do prędkiego progresu. Ślizg deski to uniwersalna konstrukcja N-5000. Stworzona w taki sposób, aby łatwo wchłaniać wosk i dłużej go zatrzymywać w swojej strukturze. W efekcie gwarantuje niesamowicie płynną jazdę.

Dobierz Wiązania na SnowSport.pl!!!

Zobacz również nasze wiązania snowboardowe w promocyjnych cenach https://snowsport.pl/tag/wiazania_snowboardowe-157.html!

Deska snowboardowa Nidecker 2021 do kupienia na SnowSport.pl!

SnowSport

Te znakomite deski snowboardowe od renomowanego producenta jakim niewątpliwie jest Nidecker do kupienia w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszej poprzedniej publikacji “Kask Narciarski Damski Biały – Modele 2021!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

No Comments

Post a Comment