SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11306
post-template-default,single,single-post,postid-11306,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Deska snowboardowa damska dla początkujących

Deska snowboardowa damska dla początkujących

Deska snowboardowa damska dla początkujących

Deska snowboardowa damska dla początkujących powinna być zbudowana w taki sposób, aby najbardziej ułatwić proces kształcenia nauki w snowboardingu, a już zwłaszcza paniom. Jej konstrukcja musi być niezwykle przemyślana tak by pozwolić na łatwe pierwsze zjazdy i bezpieczne poczucie kontroli na blatem. Nie może wtedy kiedy nie trzeba łapać przypadkowo krawędzi, a to u początkujących mogłoby spowodować nie jeden upadek.

Snowboarding Women

Profil dobrej deski snowboardowej dla kobiet to zwykle Camber i jest to jak najbardziej słuszny wybór. Zapewnia poczucie wygody podczas zjazdów. Taka platforma będzie dobra także wówczas gdy nasze umiejętności wzrosną. Wystarczy zatem pod względem możliwości również dla średnio zaawansowanych pań. Podpowiadamy jaką deską dla kobiet wybrać na początek!

Deska snowboardowa damska dla początkujących Burton Stylus 2021

Deska snowboardowa damska dla początkujących Burton Stylus 2021
Burton Stylus 2021 – Deska snowboardowa damska dla początkujących

Stylus od Burto to od wielu sezonów najczęściej wybierany damski model deski snowboardowej. Świetna dla tych, którzy chcą płynnie rozpocząć swoją przygodę ze snowboardem. Szybko złapiesz z nią wysoki poziom umiejętności.

Skonstruowana w taki sposób, aby podczas jazdy zniwelować Twoje zupełnie niepotrzebne w tym przypadku poczucie strachu. Ponadto nauczy Ciebie dobrego poczucia równowagi i pewnego prowadzenia blatu już nawet w trakcie pierwszych zjazdów.

Flex wybacza błędy. Jego wypukła podstawa wpływa na płynną i lekką jazdę. Flat Top ™ i Twin Shape powoduje, że poczujesz naprawdę zadawalający poziom stabilności.

Budowa Easy Bevel to połączenie miękkiego flexu z wypukłym ślizgiem. W rezultacie deska właściwie nie łapie krawędzi. Najlepsza dla osób, które nie opanowały jeszcze poprawnej techniki jazdy. 

System montażu Channel® gwarantuje łatwą, regulowaną konfigurację z wiązaniami wszystkich marek (nie tylko Burton).  

Taliowanie: 142 cm – 276.6/241/276.6 mm – Efektywna krawędź – 1050 mm.

Deska snowboardowa damska K2 LIME LITE 2019

Deska snowboardowa damska K2 LIME LITE 2019
K2 LIME LITE 2019 – Deska snowboardowa damska dla początkujących

K2 LIME LITE to deska, która została stworzona specjalnie dla kobiet. Charakteryzuje się niepowtarzalnym wyglądem. Będzie nieco lepsza już dla tych średnio zaawansowanych. Znajdziemy w niej już dobrze wypróbowaną, naprawdę odpowiednią dla Pań technologię. Tak łatwo się na niej jeździ, że będzie odpwiednia do SnowParku i do prób zrobienia pierwszych sztuczek na desce snowboardowej. Jeszcze lepsza na stok.

Znajdziemy w niej szereg ciekawych rozwiązań. W rezultacie jazda na niej jest naprawdę łatwa i przyjemna. Twin Combination Camber Baseline™ łączy camber po środku, rocker na czubku oraz pięcie.

Ponadto spotkamy tutaj typowo damski rdzeń Rhythm Core™ , który posiada carbonowe wzmocnienie Carbon Torque Forks™ na czubku oraz pięcie. Zapewnia to wzorowe połączenie reakcji i płynności.

Taliowanie: 142 cm – 27.51 – 27.51 cm. Efektywna krawędź – 111.69 cm.

Deska snowboardowa damska dla początkujących Raven Infinity 2020

Deska snowboardowa damska dla początkujących Raven Infinity 2020
Raven Infinity 2020 – Deska snowboardowa damska dla początkujących

Raven Infinity to jedna z najłatwiejszych w jeździe desek snowboardowych dla kobiet. W budowie to miękki Twin Tip w profilu Flatrock. Zaskoczy Ciebie tym jak świetnie sobie radzi w każdych warunkach. Polubisz gładkość jazdy, którą zapewnia. Stworzona do bardzo płynnego rozpoczęcia snowboardingu.

Obdarzona przyjemnym popem. W sam raz dla początkującej grupy zaawansowania umiejętności. W wyniku tego zapewnia przyzwoitą stabilność i możliwość pokonywania przeszkód w SnowParku, kiedy nauczysz się już podstaw jazdy i wjedziesz z tą deską na wyższy poziom.

Momentalnie stanie się ona Twoją najlepszą przyjaciółką przy najbardziej wymyślnych ground trickach. Można śmieło powiedzieć, że jest to jedna deska do wszystkiego. Wyposażona w trudny do zarysowania super twardy polikarbonowy laminat. Konstrukcja Sidewall/Sandwich gwarantuje idealne przenoszenie reakcji snowboardzisty na krawędź deski, a ponadto wysoką precyzję prowadzenia i ogromną stabilność.

High density biax fiberglass to nowe włókno szklane okalające drewniany rdzeń, dające desce więcej sprężystości. Na świetny komfort jazdy wpływa dodatkowo miękki flex. Deska wykonana w 100% ręcznie, łącznie z procesem wykańczania sidewalla, a także lakierowania.

Taliowanie: 145 cm – 28,20/23,70/28,20 cm – Efektywna krawędź – 102,00 cm.

Na stronie naszego sklepu największy wybór damskich desek. Oto tylko część z naszej oferty damskich desek dla początkujących w wyprzedażowych cenach https://snowsport.pl/tag/deska_snowboardowa_damska-27.html.

Deskę damską snowboardową dla początkujących znajdziesz na SnowSport.pl?

Snowboarding Women

Największy wybór desek snowboardowych dla kobiet w Polsce znajdziesz na snowsport.pl. Zapraszamy również do lektury naszej wcześniejszej publikacji dotyczącej tematyki snowboardowej desek dla początkujących, ale dla mężczyzn „Deska Snowboardowa Dla Początkujących – Co Wybrać?” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

No Comments

Post a Comment