SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Deska Burton 2021 dla juniorów - przegląd modeli! - Blog SnowSport.pl
9156
post-template-default,single,single-post,postid-9156,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Deska Burton 2021 dla juniorów – przegląd modeli!

Deska Burton 2021 dla juniorów - przegląd modeli!

Deska Burton 2021 dla juniorów – przegląd modeli!

Deska Burton 2021 dla juniorów to produkt dość nietypowy. Charakteryzuje się dość nietypowymi cechami. Jest bowiem połączeniem blatu typowo dziecięcego z odczuwalnymi wyraźnie w trakcie jazdy elementami deski już dla dorosłych. Trudną sztuką jest stworzyć taki właśnie produkt. Specjalistą od Burtona naturalnie to się udało. Kto jak kto ma dać sobie z tym rade. Amerykanie są bowiem liderami w produkcji sprzętu dla snowboardzistów. Na ten sezon przygotowali dwa modele, które będą idealne właśnie dla juniorów. Możemy już teraz je zaprezentować!

Deska-Burton-2021-dla-juniorow-przeglad-modeli-cytat

Deska Burton 2021 dla juniorów – czyli dla kogo?

Deska snowboardowa dla juniorów to produkt, który będzie najlepszy dla większych dzieci, raczej właściwie dla nastolatków. Zakładamy, że ich proces nauki jazdy wciąż się kształtuje. Warto zauważyć tutaj, że tego typu deska snowboardowa dla dzieci będzie najlepsza dla tych, którzy już za sezon lub dwa wybiorą swoją pierwszą deskę dla dorosłych. Jednak nie jest to jeszcze ten czas.

Właśnie… Zanim wskoczy się na deski dla dorosłych warto wykorzystać te ostatnie sezony na dopracowanie swojej techniki na mniej wymagającym sprzęcie. Daje to możliwość lepszego wykształcenia nawyków poprawnej jazdy tak by proces ten był możliwie najbardziej przyjemny. Sama jazda na takiej desce daje nieskończone wręcz pokłady radości!

Deska Burton Kids Yeasayer Smalls 2021

 Deska Burton Kids Yeasayer Smalls 2021
Deska Burton Kids Yeasayer Smalls 2021

Blat Burton 2021 dla juniorów Kids Yeasayer Smalls to znakomicie dopracowana platforma all-mountain dla dojrzewających snowboarderów. Możesz być przekonany, że Twoje dziecko zrobi z nią bardzo szybkie postępy. Odpowiednio elastyczna. W rezultacie wybacza wiele błędów, które przecież tak często przytrafiają się żółtodziobom. Będzie świetna do całodziennej, radosnej i niczym nieskrępowanej jazdy.

Skręcanie na niej będzie niezwykle swobodne i łatwe. Nie będzie jednocześnie przy tym łapać przypadkowo krawędzi. Stabilna jazda jest również w zasięgu ręki z takim sprzętem!

Techniczne właściwości Deski Burton Kids Yeasayer Smalls 2021

Deska Burton 2021 dla juniorów
Deska Burton 2021 dla juniorów Yeasayer Smalls

Deska Burton Kids Yeasayer Smalls 2021 jest tak skłonna do niedostrzegania błędów początkujących przede wszystkim za sprawą płaskiego profilu Flat Top™. Co dokładnie oznacza FLAT TOP™ WITH EASY BEVEL? Mianowicie płaskie profil między stopami oznacza stabilność, doskonałą równowagę oraz stałą i łatwą kontrolę krawędzi. Końcówki i ogon stosunkowo szybko podnoszą się poza stopy. W wyniku tego młody rider zyskuje pewność oraz właściwe czucie nad deską.

Ta deska ma dawać na stoku przede wszystkim radość. Toteż projektanci Burton zastosowali w niej idealnie symetryczny kształt TWIN SHAPE. To bardzo wszechstronny kształt. Wnosi zrównoważoną jazdę. Pokonasz z nim bez trudu większość stokowych niedoskonałości. Jeździsz z olbrzymią swobodą w kierunku jakim tylko zapragniesz.

Bazę deski Burton Kids Yeasayer Smalls 2021 stanowi drewniany rdzeń FLY® 800G CORE. Jest to silne i lekkie drewno określone w precyzyjnie określonych strefach rdzenia. Gwarantuje mocniejszy pop-up, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz przyczynia się do zniwelowania wagi blatu.

Deska Burton Kids Yeasayer Smalls 2021
Kids Yeasayer Smalls 2021

Jak widać pod względem zaawansowania technologicznego ta deska niczym nie ustępuje tym przygotowanym dla dorosłych jeźdźców. Teraz Twoje już nie małe dziecko może cieszyć się profesjonalną, ale wciąż swobodną jazdą dostarczającą ogrom frajdy z każdego przejechanego metra po śnieżnym podłożu!

Deska Burton Kids Process Smalls 2021

Deska Burton Kids Process Smalls 2021
Deska Burton Kids Process Smalls 2021

Platforma dla juniorów Kids Process Smalls 2021 odznacza się naprawdę miękkim flexem. Niewątpliwie w trakcie jazdy doda każdemu młodemu riderowi pewności siebie łącznie z totalnie komfortową jazdą. Umożliwia zdobywanie nowych umiejętności w freestylowych sztuczkach.

Sprawdzi się na trasie oraz w parku. Jesteśmy przekonani, że tej zimy stanie się ona najlepszym przyjacielem Twojej pociechy.

Techniczne właściwości Deski Burton Kids Process Smalls 2021

Deska Burton 2021 dla juniorów
Burton 2021 dla juniorów Kids Process Smalls

Profil FLAT TOP™ WITH EASY BEVEL łączy w sobie zalety rockera z solidnym poziomem stabilności. Gwarantuje tym samym łatwe manewrowanie. W ten sposób umożliwia rozpoczęcie wszelkich ewolucji w powietrzu z gładkimi lądowaniami. W wyniku takiego stanu rzeczy Twój junior szybko obdarzy ten blat odpowiednim zaufaniem.

Ta super miękka deska dzięki technologi Filet-O-Flex jest jednocześnie odporna na uszkodzenia. Jest bardzo stabilna. Można być pewnym, że zagwarantuje właściwe trzymanie krawędzi.

Flex deski Burton Kids Process Smalls 2021 to TWIN FLEX. Oznacza to, że jest idealnie symetryczny od samego czubka po ogon deski. Wnosi to do jazdy odpowiednią równowagę i harmonię. To niezwykle wszechstronna oraz zwrotna deska.

Kids Process Smalls 2021
Burton Kids Process Smalls 2021

Ta platforma to znakomity wybór dla przyszłych mistrzów freestyle. Jeżeli pragniesz, aby Twoje dziecko jeździło na profesjonalnym sprzęcie nie zastanawiaj się dłużej i wybierz dla niego jeden z najlepszych na rynku produktów!

Zapoznaj się z historią marki opisaną na naszej stronie https://snowsport.pl/tag/deska_burton-109.html .

Deska Burton 2021 dla juniorów dostępna na SnowSport.pl!

Deska snowboardowa dla dzieci

Te najlepsze dla młodych snowboardzistów deski już dostępne na snowsport.pl.. Zapraszamy również do przeczytania naszej poprzedniej publikacji jeżeli interesuje Ciebie również tematyka damskich desek snowboardowych Burton “Damskie deski Burton 2021 – najlepsze modele na ten sezon!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

Brak komentarzy

Skomentuj