SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Damskie deski Burton 2021 - najlepsze modele na ten sezon! - Blog SnowSport.pl
9089
post-template-default,single,single-post,postid-9089,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Damskie deski Burton 2021 – najlepsze modele na ten sezon!

Damskie deski Burton 2021 - najlepsze modele na ten sezon!

Damskie deski Burton 2021 – najlepsze modele na ten sezon!

Damskie deski Burton 2021 to działa wyprodukowane przez amerykańskiego hegemona tej dyscypliny. Producent ten zasłynął z tworzenia podwalin do nowoczesnego świata snowboardu z jakim mamy dziś do czynienia. Wniósł do tego sportu szereg innowacji, które dziś uważamy za standardy. Aktualnie amerykanie w dalszym ciągu uznawani są za ściśle najlepszego producenta sprzętu i akcesoriów do śmigania na desce po zaśnieżonych stokach. W swojej kolekcji posiada deski uniwersalne, ale nie brakuje tam również platform stworzonych typowo dla kobiet.

Damskie deski Burton 2021

W artykule przedstawimy modele, które według nas będą top trendy pośród damskich desek snowboardowych sezonu 20/2021. Zapraszamy wszystkie panie do lektury i zapoznania się z nowinkami przygotowanymi na ten sezon!

Burton stworzył najlepsze deski snowboardowe dla kobiet

Amerykanie przyzwyczaili nas do pewnej prawidłowości. Zawsze kiedy za coś się zabierają, robią to najlepiej jak się da. Konkurencja może im tylko zazdrościć. Sprawiają wrażenie bycia zawsze o ten krok do przodu… Z takiej filozofii działania firmy korzystają jej fani. W sezonie 2021 znajdziemy cała gamę naprawdę świetnych produktów. Postarali się również, aby zadowolić także potrzeby pań, które szukają zazwyczaj swojego ideału. I właśnie w ten sposób zrodziły się te produkty…

Damska deska Burton Hideaway 2021

Deska Burton Hideaway 2021
Damskie deski Burton 2021

Pierwszą z desek snowboardowych stworzonych specjalnie dla pań jest znany już z poprzednich sezonów model Hideaway. Wiele pań uważa, że to jedna z najbardziej udanych platform. Będzie właściwa do jazdy w każdym terenie i każdych warunkach terenowych oraz śniegowych. W wyniku tak szerokiej uniwersalności jest niezwykle funkcjonalna. Nie musisz martwić się o teren, po którym będziesz jeździć, ani też przejmować się jaki spotkasz na miejscu śnieg. To fajna prawda? A no tak! Deska Burton Hideaway 2021 zastąpi wiele innych desek. Jedna, uniwersalna przez wiele sezonów.

Deska Burton Hideaway 2021
Damskie deski Burton 2021

Nigdy się Tobie nie znudzi, bowiem jej naczelnym zadaniem jest dostarczanie Tobie radości. Po to jedziesz przecież na stok, aby niczym się nie przejmować, uciec od miasta i wszelkich spraw, które krzątają się tylko po głowie. Możesz poczuć się wolnaaa…. odprężyć się psychicznie i uśmiechać się z każdym przejechanym metrem!

Damskie Deski Burton 2021 – Wnętrze stworzone dla pań…

Te wszystkie niezwykle pozytywne aspekty, które zostały powyżej wymienione to zasługa zasłużonych projektantów rodem z Ameryki… Burton chcąc zmaksymalizować przyjemność jaką powinno się czerpać ze snowboardu deskę dla kobiet Hideaway 2021 zaopatrzyli w konstrukcję Twin Tip. To przede wszystkim z tego powodu ten blat tak rewelacyjnie spisuje się w każdych warunkach i jest bestsellerem pośród desek All Mountain dla kobiet. W wyniku tego stanu rzeczy jazda w obu kierunkach dostarczy panią symetryczną przyjemność.

Płaski profil oznacza kooomfort….

Robotę w dostarczaniu nieskrępowanej radości daje także profil FLAT TOP™. Niezależnie czy jesteś początkującym, czy doświadczoną riderką to z taką budową platformy możesz być pewna szybkich postępów i wjechania na zupełnie inny poziom. Co konkretnie oznacza płaskim profil między stopami jakim jest FLAT TOP™? To synonim stabilności, doskonałej równowagi i gwarancji stałej kontroli krawędzi. Nie musisz przejmować się, że przypadkowo chwycisz krawędź i zaliczysz wcale niemałą glebę… 🙂 Warto jeszcze przy tym wątku zaznaczyć, że końcówki oraz ogon unoszą z wczesnym podniesieniem poza stopy. Wszystko to podkręca Twoje poczucie pewności siebie!

Czy to deska do zabawy? Zdecydowanie tak! Dlatego na pokładzie znajdziemy dodatkowo Twin Flex. On również jest idealnie symetryczny od czubka, aż po ogon. Ty zyskujesz w ten sposób harmonijną i frywolną jazdę. Platforma wyposażona w taki model sprężystości jest ponadto wszechstronna oraz nieziemsko zwrotna!

Drewno najwyższej jakości…

Rdzeń damskiej deski Burton Hideaway 2021 wypełnia drewniany, certyfikowany rdzeń, czyli CERTIFIED SUPER FLY® 800G CORE. W konkretnych i newralgicznych dla pożądanej swobodnej jazdy zastosowano silniejsze, a jednocześnie lżejsze drewno. Taka konstrukcja jest gwarantem mocniejszego pop-up, zwielokrotnionej wytrzymałości z zachowaniem redukcji masy deski.

Warto w tym momencie wspomnieć o jeszcze jednej kwestii, która zdecydowanie zwiększa beztroską frajdę odczuwaną z jazdy na deskę Hideaway 21. Wyposażono ją bowiem w żywotny i praktycznie bezobsługowy ślizg EXTRUDED BASE. Nie wymaga on szczególnego dbania i przesadnej konserwacji. Ta właściwość jest szczególnie pożądana przede wszystkim właśnie przez kobiety, którym wcale przecież nie musi kwapić się do brudzenia sobie wypielęgnowanych dłoni okrutnie lepkim smarem… a fuuuj 🙂

Te damską deskę Burton 2021 powinny wybrać panie, które chcą mieć niezwykle uniwersalne narzędzie. Sprawdzi się ona bowiem u adeptek jak i u dam, które są za pan brat ze snowboardingiem. Jej naturalnym środowiskiem jest… każdy teren. te wartości podkreślają niepowtarzalną uniwersalność tej damskiej deski. Intrygująca i tajemnicza grafika ma w sobie te coś, posiada jednym słowem klasę! To blat do zabawy, radości i funu!

Damska deska Burton Stylus 2021

Deska Burton Stylus 2021
Damskie deski Burton 2021

Panie, które decydują się wejść do świata snowboardingu, czy też kształtować swoją technikę wybierają najczęściej właśnie Stylus. Dlaczego? A no właśnie dlatego, że jest wręcz genialna dla początkujących riderek, czy tych które chcą wkroczyć na wyższy level. Kiedy poczujesz już lepiej te platformę pozwoli ona Tobie zniwelować strach, który w naturalny sposób pojawia się przed większymi wyzwaniami i wychodzeniem ze swojej strefy komfortu. Co więcej. Możesz być przekonana, że już od pierwszego zjazdu poczujesz opiekę, którą chce Ciebie obdarować. Jej dobrotliwe wnętrze jest w stanie wiele wybaczyć, także popełniane w nadmiernej ilości przez Ciebie błędy techniczne. No to lecimy z tematem i przestawiamy szerzej specyfikację tej stylistycznej deski snowboardowej dla kobiet.

Damskie Deski Burton 2021 – przekonują nie tylko stroną wizualną…

Deska Burton Stylus 2021
Damskie deski Burton 2021

Ta damska deska Burton 2021 może się podobać, choć nie tylko jej aspekt wizualny wyróżnia się. Zanim jednak przejdziemy do specyfikacji technicznej tej deski, skupmy się rzeczywiście na jej stronie zewnętrznej. Grafika przygotowana przez Burton jest jak najbardziej zachowana w snowboardowych stylu. Nie brakuje jej jednak kobiecości. Biel, fiolet, czerń grają tutaj ze sobą. Warto podkreślić, że dzięki takiej kolorystyce panie nie będą mieć problemu z doborem koloru pasującej do deski swojej konfekcji.

Stylowa jazda…

Dobrze, teraz już możemy skupić się na specyfikacji technicznej tegoż modelu. Konstrukcja deski Burton Stylus z sezonu 20/2021 opiera się przede wszystkim na rozwiązaniu Flat Top™ with Easy Bevel. Z płaskiej strefy między stopami będą najbardziej zadowoleni mniej doświadczeni technicznie jeźdźcy. Wnosi on odpowiednią stabilność, polepszone poczucie balansu oraz stałą kontrolę nad krawędzią. Końcówka deski oraz jej ogon podnosi się prędkim uniesieniem poza stopy. W ten sposób zyskujesz pewne czucie nad platformą.

Kształt deski to TWIN SHAPE. Oznacza to, że jest on symetryczny. Nadaje on desce Stylus wszechstronności. Przez wszelkie stokowe niedoskonałości przejedziesz z niebywałą łatwością oraz komfortem. Przez cały ten czas czujesz niemalże takie samo poczucie równowagi, ale z poczuciem freestylowego smaczku.

Postarano się tutaj również pod względem zastosowanego rdzenia. Znajdziemy tutaj bowiem SUPER FLY® 900G CORE. To naprawdę lekki budulec rdzenia. Zadowoli to zwłaszcza właśnie panie, które nie będą w rezultacie dźwigać niepotrzebnie ciężarów. Ten nowy rdzeń to efekt przeprojektowania tego elementu w gamie Burton co świadczy o stałej chęci dążenia do doskonałości amerykanów.

Deska snowboardowa dla kobiet

Deska Burton Stylus 2021 to jedna z najłatwiejszych w prowadzeniu desek z linii dla kobiet. Będzie wręcz idealna dla początkujących riderek które chcą zbudować fundament zanim przejdą do opcji bardziej zorientowanej na rezultaty. Deska Stylus uciszy wszystkie Twoje obawy. Nauczy Ciebie odpowiedniego poczucia równowagi i kontroli od pierwszego wpięcia się w wiązania. Jazda z nią jest praktycznie wolna od przypadkowych zaczepów. Manewruj bez wysiłku niezależnie bez względu na to, w którą stronę skierujesz swój tor.

W modelu deski snowboardowej dla kobiet Burton Stylus 2021 znajdziemy rdzeń EXTRUDED BASE. To szybki i niesamowicie wytrzymały element tej deski, który nie wymaga konserwacji. Możesz nie martwić się o konserwację, bowiem obsługa jest bez woskowania.

Sprawdź naszą ofertę damskich desek snowboardowych na stronie naszego sklepu https://snowsport.pl/tag/deska_snowboardowa_damska-27.html.

Damskie deski Burton 2021 dostępne na SnowSport.pl!

Dla kobiet deska snowboardowa 2021

Te posiadające miano najlepszych desek snowboardowych na świecie stworzone specjalnie dla kobiet już dostępna na snowsport.pl..Zachęcamy również do przeczytania naszego wcześniejszego artykułu jeżeli interesuje Ciebie również tematyka obuwia snowboardowego “Buty Burton 2020, czyli nowa kolekcja dla każdego! ” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

Brak komentarzy

Skomentuj