SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Capita 2019 - przegląd desek snowboardowych - Blog SnowSport.pl
5626
post-template-default,single,single-post,postid-5626,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Capita 2019 – przegląd desek snowboardowych

capita 2019

Capita 2019 – przegląd desek snowboardowych

Capita 2019 – przegląd desek snowboardowych
5 (100%) 4 ocen

Chociaż Capita jest stosunkowo młodą firmą, nie potrzebowała ona wiele czasu, aby podbić serca snowboardzistów na całym świecie. Deski tego producenta to dobry wybór zarówno dla wytrawnych riderów, jak i osób, które dopiero zaczynają przygodę ze snowboardem. Przed Wami najciekawsze deski Capita 2019 roku.

Firmę Capita założyli w 2000 r. byli zawodowcy – Blue Montgomery i Jason Brown. Przedsiębiorstwo, które zaczynało swoją działalność w garażu, szybko osiągnęło pozycję jednego z liderów rynku. Ważną datą w historii firmy był rok 2013, kiedy to Capita przejęła upadłą fabrykę snowboardów Elan w Austrii. Od tego momentu amerykańska firma zaczęła rosnąć w siłę, dostarczając klientom snowboardy wielokrotnie nagradzane – za jakość wykonania i technologie – ale też nietuzinkowe pod względem designu. Grafiki, które lądowały na deskach Capita, z jednej strony bywały obiektem kontrowersji, z drugiej – rozpalały zainteresowanie kolejnych klientów.

Capita 2019 – przegląd modeli dla kobiet i mężczyzn

W ofercie desek na 2019 r. mamy sporo interesujących modeli. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależenie od płci czy preferowanego stylu jazdy.

Czytaj też: Capita Snowboards – Zielona firma przyszłości

Capita SCOTT STEVENS PRO 2019

capita 2019

Na początek przyjrzyjmy się desce typu Twin Tip przeznaczonej dla mężczyzn. Model ten służy do jazdy typu park/urban. Charakterycznyczną cechą dej deski są cztery tytanowe paski wzmacniające ją pod wiązaniami. Oprócz tego nie znajdziemy tutaj żadnych zbędnych dodatków i “udziwnień”. Flex tego modelu to 5 w skali do 10.

Capita Paradise 2019

capita 2019

Piękna deska z przeznaczeniem dla kobiet. Dedykowana do jazdy typu freeride i all mountain. Capita określa tę deskę jako najpopularniejszą w kategorii “sprzedaż”. Na uwagę zasługuje ślizg, który jest wyjątkowo szybki i odporny na zadrapania. Męskim odpowiednikiem tej deski będzie model Capita Outerspace Living.

Capita THE OUTSIDERS 2019

capita 2019

Producent określa tej model jako jeden  z ulubionych wśród riderów skaczących w half-pipe. Jak nie trudno się domyślić, jest to sprzęt przeznaczony dla osób, które etap początkujący mają już za sobą. Opisywany model przypomina popularną Capita DOA, ale jest twardszy – flex wynosi 6.

Capita BIRDS OF A FEATHER 2019

capita 2019

Kolejny interesujący model z przeznaczeniem dla kobiet. Birds of a Feather to deska typu all mountain, stosunkowo miękka (flex: 4), która pozwala zaszaleć na skoczniach. Na uwagę zasługuje oszałamiająca grafika z motywami ptaków i kwiatów. Męski odppowiednik to popularny model Capita Defenders Of Awesome.

Capita KAZU KOKUBO PRO 2019

capita 2019

Na koniec rzućmy okiem na męski model deski, która zamieni swojego użytkownika w prawdziwego yakuzę sportów zimowych. Model ten idealnie spisuje się w trasie, parku i big mountain. Jest stosunkowo twardy, posiada flex na poziomie 6,5. Całość została wyposażona w lekki rdzeń z włóknem bambusa. Deska posiada długi camber i gwarantuje świetny pop. W nogach doświadczonego właściciela zapewni niesamowite doznania.

Po opisane wyżej deski Capita 2019, a także wiele innych modeli, zajrzyj na stronę sklepu – Snowsport.pl.

1Komentarz
  • Zosia

    10 kwietnia 2019 w 13:17 Odpowiedz

    Może i nowa firma, ale deski mają kapitalne. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie się takiej doczekam… 🙂

Skomentuj