SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7298
post-template-default,single,single-post,postid-7298,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Buty Tecnica – przegląd wybranych modeli

Buty Tecnica – przegląd wybranych modeli

Włoski koncern Tecnica Group zrzesza w swoich strukturach firmy będące uznanymi producentami sprzętu sportowego. Obecnie do tego grona należą choćby: Nordica, Rollerblade oraz Blizzard Sport. Warto jednak podkreślić, że Tecnica to nie tylko nazwa samego koncernu, ale również włoskiej firmy będącej jego częścią. Dlaczego trzeba o tym pamiętać? Ponieważ firma Tecnica do dzisiaj prowadzi również samodzielną działalność w zakresie produkcji i sprzedaży butów narciarskich. Jakie buty Tecnica znalazły się w najnowszej kolekcji włoskiego producenta?

Buty Tecnica Mach Sport 80 HV 2019

Komfort użytkowania to z pewnością jedna z najistotniejszych cech w przypadku butów narciarskich. Trudno się zresztą temu dziwić, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że narciarze zazwyczaj spędzają na stoku kilka godzin dziennie. Dlatego buty Tecnica Mach Sport 80 HV 2019 będą idealnym wyborem dla osób lubiących pokonywać dłuższe trasy. Niezwykle ważnym atutem tych butów jest wyjątkowy system C.A.S. Shell. Dzięki niemu skorupa idealnie dopasowuje się do kształtu stopy narciarza. To z kolei przekłada się na uczucie większego komfortu i wygody nawet podczas długotrwałej jazdy. Ponadto opisywany model posiada system szybkiego wkładania oraz zdejmowania butów – Quick Instep.

Buty Tecnica Mach Sport 80 HV 2019

Buty Tecnica Mach Sport 80 HV 2019 są obecnie dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie 659 złotych!

 

Buty Tecnica Mach1 95 W MV 2019

Oczywiście w najnowszej kolekcji Tecnica znalazło się także kilka świetnych modeli dla kobiet. Buty Tecnica Mach1 95 W MV 2019 są tego idealnym przykładem. Tutaj również producenci postawili na dwie sprawdzone technologie – C.A.S. Shell oraz Quick Instep. Jednak dodatkowym udogodnieniem dla narciarek jest specjalna wkładka Celliant z wełny jagnięcej. Zapewnia ona równomierne rozchodzenie się ciepła wewnątrz obuwia, co pozytywnie wpływa na krążenie krwi w stopach! Dzięki temu każda miłośniczka narciarstwa może odkryć zupełnie nowy poziom komfortu podczas uprawiania swojej ulubionej dyscypliny!

Buty Tecnica Mach1 95 W MV 2019

Buty Tecnica Mach1 95 W MV 2019 można kupić już za 909 złotych!

 

Buty Tecnica Mach1 120 MV 2019

Firma Tecnica wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom najbardziej doświadczonych i zarazem wymagających narciarzy. To właśnie z myślą o nich powstały buty Tecnica Mach1 120 MV 2019. Model ten wyróżnia się za sprawą ponadprzeciętnej twardości skorupy wynoszącej aż 120! Taka konstrukcja zapewnia narciarzowi wysoką stabilność i ogranicza do minimum utratę prędkości przy manewrowaniu. Podobnie jak inne modele z kolekcji – buty Tecnica Mach1 120 MV 2019 posiadają mechanizm Lift Lock Bucklers. Jego zadanie polega na utrzymywaniu odpowiedniej odległości pomiędzy klamrami i skorupą buta. Jest więc to mechanizm zapewniający możliwość łatwego i szybkiego zapinania.

Buty Tecnica Mach1 120 MV 2019

Aktualna cena butów Tecnica Mach1 120 MV 2019 wynosi 1209 złotych.

buty tecnica

Czy opisywane modele przypadły Wam do gustu? Jeżeli tak, to już teraz gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem butów Tecnica! 🙂

No Comments

Post a Comment