SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7603
post-template-default,single,single-post,postid-7603,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Buty Tecnica 2020 – sprawdzony sprzęt i nowy styl

buty tecnica 2020

Buty Tecnica 2020 – sprawdzony sprzęt i nowy styl

Buty narciarskie od zawsze były fundamentem całego asortymentu firmy Tecnica. Do dzisiaj włoska firma kontynuuje swoją wieloletnią tradycję i nieustannie tworzy nowe kolekcje sprzętu przeznaczonego dla narciarzy. Dlatego też możemy z dumą ogłosić, że w sklepie SnowSport dostępne są już najnowsze buty Tecnica 2020. Na jakie udogodnienia tym razem postawił włoski producent?

Buty Tecnica 2020 Mach Sport HV 80 Black/Neon Yellow

Kilka miesięcy temu na naszym blogu pojawił się opis kolekcji butów Tecnica 2019. Praktycznie wszystkie modele wyprodukowane w ramach tej serii były wręcz przepełnione udogodnieniami mającymi zwiększać komfort narciarzy. Nic więc dziwnego, że firma Tecnica przeniosła tę zależność także na swoją najnowszą kolekcję.

buty tecnica 2020

Buty Tecnica 2020 Mach Sport HV 80 Black/Neon Yellow są tego najlepszym dowodem. Podobnie jak większość modeli z ubiegłorocznej kolekcji, buty te posiadają bardzo praktyczny system C.A.S. Shell. Jego obecność sprawia, że w czasie jazdy skorupa zaczyna dopasowywać się do kształtu stopy narciarza. Dzięki temu sportowiec może cieszyć się komfortem nawet przy wyjątkowo długich trasach. Oczywiście przy produkcji opisywanego modelu wykorzystano również system zapięć Quick Instep oraz mechanizm Lift Lock Buckles. To wszystko dowodzi, że firma Tecnica chętnie korzysta ze swoich sprawdzonych rozwiązań!

Buty Tecnica 2020 Mach Sport HV 80 Black / Neon Yellow

Prezentowane buty będą świetnym wyborem dla średniozaawansowanych narciarzy. Ich obecna cena wynosi 749 złotych.

 

Buty Tecnica 2020 Mach Sport HV 75 W ICE SMU

Oczywiście w nowej kolekcji włoskiego producenta nie mogło zabraknąć miejsca dla kilku damskich modeli. Jedną z propozycji dla kobiet są buty Tecnica 2020 Mach Sport HV 75 W ICE SMU. Ich najważniejsze parametry wyglądają bardzo podobnie do właściwości opisanego wyżej modelu dla mężczyzn. Jednakże w tych butach dodatkowo pojawia się pewna innowacja, a jest nią podwójne zapięcie Quick Instep. Do tej pory włoski producent tworzył takie zapięcia w formie pojedynczej. Dlatego dodanie drugiego mechanizmu pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie buta do kształtu stopy!

Buty Tecnica 2020 Mach Sport HV 75 W ICE SMU

Co więcej, buty Tecnica 2020 Mach Sport HV 75 W ICE SMU są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie wynoszącej 649 złotych!

 

Buty Tecnica 2020 Mach Sport MV 100

Kolejną propozycją będzie męska odmiana modelu Mach Sport. Buty Tecnica 2020 Mach Sport MV 100 zostały stworzone dla średniozaawansowanych narciarzy. Niemniej ich konstrukcja jest przystosowana nawet do bardzo szybkiej i dynamicznej jazdy. Dlatego prezentowane buty z pewnością przypadną do gustu wszystkim narciarzom, którzy lubią rozwijać duże prędkości podczas jazdy. Ponadto sprawdzona technologia Celliant zapewnia sportowcom komfort termiczny i wygodę na stoku. System ten opiera się na działaniu podczerwieni, która umożliwia znacznie lepszy i efektywniejszy przepływ ciepła. Trudno zatem o lepsze połączenie w przypadku butów narciarskich!

Buty Tecnica 2020 Mach Sport MV 100

Aktualnie opisywany model Mach Sport dla mężczyzn jest dostępny w cenie 969 złotych.

No Comments

Post a Comment