SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Buty Salomon 2019 - przegląd najnowszych modeli - Blog SnowSport.pl
5229
post-template-default,single,single-post,postid-5229,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Buty Salomon 2019 – przegląd najnowszych modeli

buty salomon 2019

Buty Salomon 2019 – przegląd najnowszych modeli

Buty Salomon 2019 – sprawdźcie, jakie nowe modele już się pojawiły! W naszej ofercie znajdziecie buty wysokiej jakości, które charakteryzuje wyjątkowa wygoda zapewniona dzięki zastosowaniu bogatej technologii. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi modelami – nie powinny Was rozczarować!

Buty SALOMON 2019 X Sport 90 W Black Anthra Corail

buty Salomon 2019Model ten został przeznaczony dla kobiet i łatwo dopasowuje się do damskiej łydki dzięki wygodnemu systemowi regulacji cholewek (polega on na przekręceniu śruby w celu zwiększenia obwodu cholewki). Ponadto dopasowanie buta ułatwia klamra z 3-stopniowym systemem regulacji. Zaczep z zębatką pozwala również na dostosowanie dolnej części skorupy do obwodu stopy.

 

Warto zwrócić uwagę na zastosowane w tych butach technologie. Po pierwsze, dolna oraz górna część skorupy zostały wykonane z materiału o wysokiej gęstości – z poliuretanu. Dzięki temu skorupy są sztywne, wytrzymałe, a także odporne na zarysowania. Komfort podczas jazdy gwarantuje m.in. but wewnętrzny My Custom Fit Performance czy  też cholewka o obniżonym profilu. Zdecydowanie dużym atutem tego modelu jest technologia Twinframe Sensitive Upper Shell, która zapewnia stabilne trzymanie stopy oraz płynny przekaz mocy na krawędzie i całą powierzchnię nart. Do kolejnych zalet butów należy dodać cztery aluminiowe klamry micro, które stosuje się w modelach obuwia zawodniczego.

Więcej na temat butów SALOMON X Sport 90 W Black Anthra Corail 2019 znajdziecie pod linkiem:

X Sport 90 W Black Anthra Corail .

Buty Salomon 2019 X Access 80 Black/Anthracite/Acide Green​

buty Salomon 2019Model X Access 80 został zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn i znakomicie spełnia się w funkcji rekreacyjnej. Duży komfort zapewnia szersza wkładka w strefach śródstopia, a polipropylen (materiał, z którego zostały wykonane buty) umożliwia precyzyjne dopasowanie się buta do łydki. Technologia Oversized Pivot sprawia, że większe obciążenia przenoszone są na dolną część cholewki, co zapewnia lepszą kontrolę, a także wyczucie narty. Model tych butów jest lżejszy i mniej sztywny, ale jednocześnie wytrzymały.

X Access 80 Black/Anthracite/Acide Green​ 

Buty Salomon 2019 X Access 70 W Black/White/Top Green

buty Salomon 2019

Model Salomon X Access 70 W został zaprojektowany dla kobiet i doskonale dopasowuje się do kształtu stopy. Zawiera on technologię Twinframe, która gwarantuje łatwe wkładanie i zdejmowanie butów oraz regulację flexu (posiada ponadto wiele innych funkcji). Do dodatkowych właściwości należy damski but wewnętrzny odpowiednio dostosowany do kobiecej budowy nóg. Górna oraz dolna część skorupy zostały wykonane z polipropylenu, który gwarantuje doskonałą wygodę i wytrzymałość. Model posiada również technologię Oversized Pivot.

X Access 70 W Black/White/Top Green

Buty SALOMON 2019 X Pro 100 Black Metallic Black White

buty Salomon 2019

Ten model nie tylko wygląda klasycznie ze względu na jednolitość koloru, ale jest on również niezwykle funkcjonalny. Buty zostały wykonane z poliuretanu, dzięki czemu mogą być wytrzymałe oraz odporne na zarysowania. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż zawierają but wewnętrzny My Custom Fit 3 D – technologię z elementami termo-formowalnymi wokół kostki i pięty, a także panelami chroniącymi miejsca narażone na ucisk. Ponadto dzięki technologii 360° CUSTOM SHELL buty dopasowują się do indywidualnego kształtu stopy narciarza. Model ten należy do jednego z najpopularniejszych z serii all mountain.

X Pro 100 Black Metallic Black White

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszym artykułem. Zachęcamy również do przejrzenia artykułu dotyczącego wszystkich niezbędnych informacji na temat butów narciarskich:

buty narciarskie-co warto wiedzieć .

 

Brak komentarzy

Skomentuj