SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

buty narciarskie tylnowejściowe HEAD Cube sezon 2019
5499
post-template-default,single,single-post,postid-5499,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Buty HEAD Cube

buty narciarskie tylnowejściowe

Buty HEAD Cube

Buty to bardzo ważny element akcesoriów narciarskich. Powinny być one przede wszystkim wygodne, ale muszą również ułatwiać jazdę. W dzisiejszym artykule prezentujemy Wam wyjątkowe buty narciarskie tylnowejściowe HEAD Cube 2019, które z pewnością sprostają Waszym wymaganiom! Zapraszamy do zapoznania się z trzema promocyjnymi ofertami z naszego sklepu.

Buty HEAD Cube 3 90 Black Anthracite TYLNOWSADOWE 2019

buty narciarskie tylnowejścioweJest to model butów narciarskich tylnowsadowych przeznaczonych zarówno dla osób początkujących, jak i średniowzaawansowanych. To idealne buty dla każdego, kto marzy o wysokim komforcie. Dzięki systemowi AutoSkiWalk obuwie samodzielnie dostosowuje się do trybu jazdy lub trybu chodzenia. Ponato profilowana wkładka wewnętrzna, a także miękki materiał powodują poczucie komfortu na długi czas. Inną zaletą tych butów narciarskich jest zastosowanie takich technologii, jak: klamry z mikroregulacją, liner oraz regulowana zębatka. Trzy klamry umożliwiają odpowiednie dopięcie buta, a  zębatka górnej klamry zdecydowanie ułatwia dopasowanie cholewki do nogi. Liner dostosowuje się do kształtu stopy, a także zapewnia precyzję trzymania stopy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat modelu Cube 3 90 2019, zajrzyjcie pod link:

https://snowsport.pl/buty_head_cube_3_90_black_anthracite_tylnowsadowe_2019-p23494.html.

Buty te otrzymacie w cenie promocyjnej (17%) za 999 zł!

 

Buty Narciarskie Tylnowejściowe HEAD Cube 3 70 Black Anthracite Red 2019

buty narciarskie tylnowejścioweModel butów narciarskich tylnowejściowych Cube 3 70 2019 został przeznaczony z myślą o osobach początkujących, z szeroką stopą oraz łydką. Posiada on technologie: system AutoSkiWalk, trzy klamry z mikroregulacją, liner czy też regulowaną zębatkę. Dzięki nim poczujecie wyjątkowy komfort oraz nie zapomnicie włączyć odpowiednich trybów, ponieważ włączają się one automatycznie. Po wpięciu do narty Wasz but sam się usztywni, a po jego zdjęciu włączy się tryb chodzenia. Rozmiar XL zapewni wygodę osobom z szeroką stopą i łydką.

Więcej informacji na temat tego modelu znajdziecie pod linkiem:

https://snowsport.pl/buty_head_cube_3_70_black_anthracite_red_tylnowsadowe_2019-p23493.html.

Buty narciarskie tylknowejściowe 3 70 2019 otrzymacie w cenie promocyjnej (16%) za 699 zł.

 

Buty HEAD Cube 3 60 W Black TYLNOWSADOWE 2019

buty narciarskie tylnowejściowe

Model Cube 3 60 2019 został stworzony specjalnie dla kobiet. Dzięki systemowi AutoSkiWalk przechodzenie z trybu jazdy do trybu chodzenia staje się łatwiejsze. Bardzo wygodne jest też zakładanie buta – dzięki tylnemu dostępowi możecie swobodnie do niego “wskoczyć”. Model ten posiada takie technologie, jak: regulowana zębatka, system dopasowania oraz trzy klamry z mikroregulacją. Te buty narciarskie tylnowejściowe doskonale dopasowują się do kształtu kobiecej stopy, a także pozwalają odczuć nadzwyczajną wygodę podczas jazdy i chodzenia.

Model Cube 3 60 2019 otrzymacie w cenie promocyjnej (16%) za 699 zł.

Więcej informacji na jego znajdziecie pod linkiem: https://snowsport.pl/buty_head_cube_3_60_w_black_tylnowsadowe_2019-p22568.html.

 

Życzymy udanych szaleństw na stokach oraz zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Do wygrania sprzęt marki Atomic!

Link do konkursu : https://blog.snowsport.pl/konkurs-narciarski-wyslij-swoje-zdjecie-i-wygraj-bon-na-sprzet-marki-atomic/ .

 

 

Brak komentarzy

Skomentuj