SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5499
post-template-default,single,single-post,postid-5499,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Buty HEAD Cube

buty narciarskie tylnowejściowe

Buty HEAD Cube

Buty to bardzo ważny element akcesoriów narciarskich. Powinny być one przede wszystkim wygodne, ale muszą również ułatwiać jazdę. W dzisiejszym artykule prezentujemy Wam wyjątkowe buty narciarskie tylnowejściowe HEAD Cube 2019, które z pewnością sprostają Waszym wymaganiom! Zapraszamy do zapoznania się z trzema promocyjnymi ofertami z naszego sklepu.

Buty HEAD Cube 3 90 Black Anthracite TYLNOWSADOWE 2019

buty narciarskie tylnowejścioweJest to model butów narciarskich tylnowsadowych przeznaczonych zarówno dla osób początkujących, jak i średniowzaawansowanych. To idealne buty dla każdego, kto marzy o wysokim komforcie. Dzięki systemowi AutoSkiWalk obuwie samodzielnie dostosowuje się do trybu jazdy lub trybu chodzenia. Ponato profilowana wkładka wewnętrzna, a także miękki materiał powodują poczucie komfortu na długi czas. Inną zaletą tych butów narciarskich jest zastosowanie takich technologii, jak: klamry z mikroregulacją, liner oraz regulowana zębatka. Trzy klamry umożliwiają odpowiednie dopięcie buta, a  zębatka górnej klamry zdecydowanie ułatwia dopasowanie cholewki do nogi. Liner dostosowuje się do kształtu stopy, a także zapewnia precyzję trzymania stopy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat modelu Cube 3 90 2019, zajrzyjcie pod link:

https://snowsport.pl/buty_head_cube_3_90_black_anthracite_tylnowsadowe_2019-p23494.html.

Buty te otrzymacie w cenie promocyjnej (17%) za 999 zł!

 

Buty Narciarskie Tylnowejściowe HEAD Cube 3 70 Black Anthracite Red 2019

buty narciarskie tylnowejścioweModel butów narciarskich tylnowejściowych Cube 3 70 2019 został przeznaczony z myślą o osobach początkujących, z szeroką stopą oraz łydką. Posiada on technologie: system AutoSkiWalk, trzy klamry z mikroregulacją, liner czy też regulowaną zębatkę. Dzięki nim poczujecie wyjątkowy komfort oraz nie zapomnicie włączyć odpowiednich trybów, ponieważ włączają się one automatycznie. Po wpięciu do narty Wasz but sam się usztywni, a po jego zdjęciu włączy się tryb chodzenia. Rozmiar XL zapewni wygodę osobom z szeroką stopą i łydką.

Więcej informacji na temat tego modelu znajdziecie pod linkiem:

https://snowsport.pl/buty_head_cube_3_70_black_anthracite_red_tylnowsadowe_2019-p23493.html.

Buty narciarskie tylknowejściowe 3 70 2019 otrzymacie w cenie promocyjnej (16%) za 699 zł.

 

Buty HEAD Cube 3 60 W Black TYLNOWSADOWE 2019

buty narciarskie tylnowejściowe

Model Cube 3 60 2019 został stworzony specjalnie dla kobiet. Dzięki systemowi AutoSkiWalk przechodzenie z trybu jazdy do trybu chodzenia staje się łatwiejsze. Bardzo wygodne jest też zakładanie buta – dzięki tylnemu dostępowi możecie swobodnie do niego “wskoczyć”. Model ten posiada takie technologie, jak: regulowana zębatka, system dopasowania oraz trzy klamry z mikroregulacją. Te buty narciarskie tylnowejściowe doskonale dopasowują się do kształtu kobiecej stopy, a także pozwalają odczuć nadzwyczajną wygodę podczas jazdy i chodzenia.

Model Cube 3 60 2019 otrzymacie w cenie promocyjnej (16%) za 699 zł.

Więcej informacji na jego znajdziecie pod linkiem: https://snowsport.pl/buty_head_cube_3_60_w_black_tylnowsadowe_2019-p22568.html.

 

Życzymy udanych szaleństw na stokach oraz zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Do wygrania sprzęt marki Atomic!

Link do konkursu : https://blog.snowsport.pl/konkurs-narciarski-wyslij-swoje-zdjecie-i-wygraj-bon-na-sprzet-marki-atomic/ .

 

 

No Comments

Post a Comment