SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5221
post-template-default,single,single-post,postid-5221,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Buty Head 2019 – przegląd interesujących modeli

buty head 2019

Buty Head 2019 – przegląd interesujących modeli

Buty snowboardowe mają nie mniejsze znaczenie na stoku niż sama deska. Dobór odpowiedniego modelu butów należy dobrze przemyśleć, aby jazda na desce była komfortowa i efektywna. Co nowego w swojej ofercie przygotował jeden z czołowych producentów sprzętu snowboardowego? Oto buty Head 2019 na które warto zwrócić uwagę.

Wybierając buty snowboardowe powinniśmy się kierować tym, jaki jest stopień naszych umiejętności i jakiego typu jazda na desce nas interesuje. Trzeba bowiem pamiętać, że inna będzie charakterystyka butów do jazdy typu freeride, a inna np. do jibbingu.

Obok rozmiaru buta, najważniejszą rzeczą jest dobór odpowiedniego flexu. Producent skalę twardości buta określa zwykle w pięcio lub dziesięciostopniowej skali. Dla osób początkujących najlepsze będą miękkie buty. Z kolei dla profesjonalistów uprawniających freestyle bądź jazdę techniczną – twarde. Więcej na temat doboru butów snowboardowych przeczytasz TUTAJ.

Buty Head 2019

Z nowej oferty Heada postanowiliśmy wyróżnić kilka interesujących modeli, dedykowanych dla różnych użytkowników i o różnym stopniu zaawansowania. Zobaczcie sami.

Head Scout Pro BOA Black 2019

jak dobrać buty snowboardowe

Buty dla mężczyzn, którzy dopiero zaczynają przygodę ze snowboardem. Posiadają twardość flexu na poziomie 2 w skali do 10. Zabawę ułatwia komfortowa cholewka, dobrze trzymająca stopę, a także podeszwa Trace, która odpowiada za idealną przyczepność oraz redukcję drgań. Dodatkowa zaleta to technologia BOA, dzięki której błyskawicznie sznurujemy buta przy użyciu pokrętła.

Head Galore Pro BOA Black 2019

Ten model skierowany jest z kolei do początkujących kobiet. Są bardzo miękkie i zapewniają najwyższy poziom komfortu. W modelu tym zastosowano technologię Perfect Fit Comfort, która zapewnia ideale trzymanie buta i dużą elastyczność. W tym modelu także znajdziemy podeszwę Trace, a dodatkowo całość posiada naprawdę ładny design.

Head One BOA Black 2019

Model skierowany do mężczyzn, którzy zaczynają jazdę na desce, ale też tych, którzy osiągnęli już poziom średniozaawansowany. W modelu tym zastosowano technologię frequency, pochodzącą z butów biegowych. Buty idealnie dopasowują się do kształtu i rozmiaru stopy, a dodatkowo możemy je formować poprzez dogrzewanie. Dodatkowo buty łatwo się wkłada i zdejmuje dzięki technologii Easy Entry. Jak we wszystkich opisywanych tutaj modelach, tu również znajdziemy błyskawiczne sznurowanie typu BOA.

Head JR BOA 2019

Oto jeden z najnowszych modeli butów Head, tym razem z przeznaczeniem dla dzieci. Model ten posiada wszystko, co powinno się znaleźć w butach dla młodych użytkowników: miękki flex, łatwe ściąganie i niską wagę. Buty przeznaczone są dla osób początkujących, preferujących spokojną jazdę. Co ważne, but posiada innowacyjną wkładkę 2 Size Footbed, która daje efekt, jakby obuwie rosło razem ze stopą dziecka. Dzięki temu raz zakupione buty wystarczą na naprawdę długi czas.

Buty Head 2019: Po więcej butów snowboardowych zapraszamy do naszego sklepu.

No Comments

Post a Comment