SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5267
post-template-default,single,single-post,postid-5267,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Buty Atomic HAWX 2019 – przegląd modeli

buty atomic hawx 2019

Buty Atomic HAWX 2019 – przegląd modeli

Seria Atomic Hawx to jedne z najchętniej wybieranych butów narciarskich na świecie. Czym wyroby austriackiego producenta zapracowały sobie na taką popularność? Przyjrzyjmy się najnowszym modelom i przekonajmy się sami. Oto najciekawsze buty Atomic HAWX 2019.

Wśród najnowszych dokonań firmy Atomic w dziedzinie butów narciarskich znajdziemy serię Hawx Trylogy. Do rodziny tej przynależą modele Ultra, Magna i Prime. Elementem, który łączy wszystkie modele, jest niepowtarzalne uczucie komfortu, które osiągnięto m.in. poprzez technologię dopasowywania się wnętrza buta do stopy właściciela.

Buty Atomic HAWX 2019

Seria Hawx Trylogy została opracowana tak, aby dostarczać narciarzom komfortu oraz maksymalnych doznań z jazdy. Modele tych butów dostępne są praktycznie na każdą stopę. Ale obok „Trylogii” na rynku znajdziemy także inne modele Atomic Hawx, które są niemniej interesujące. W tym tekście przyjrzymy się także wybranym modelom butów z przeznaczeniem wyłącznie  dla najmłodszych pasjonatów zimowego szaleństwa. Oto najciekawsze modele na 2019 rok.

Jaka deska snowboardowa dla średnio zaawansowanych?

Atomic HAWX MAGNA 75 W Black/Gold 2019

Zaczynamy od modelu dedykowanego paniom, które dopiero uczą się jazdy na nartach. Model ten posiada szeroki krój, dlatego sprawdzi się szczególnie u kobiet o szerszych stopach. Buty posiadają miękki flex i wygodne wykończenie w środku, dzięki czemu zapewniają komfort przez cały dzień. To szczególnie ważne, gdy spędzamy na stoku długie godziny podczas nauki podstaw i stoimy w kolejkach do wyciągu.

Atomic HAWX ULTRA Black/Anthracite 100 2019

Tym razem bierzemy na tapetę model dla panów. Co ważne, są to buty, które nie tylko gwarantują pewne trzymanie i komfort, ale posiadają także bardzo elegancki wygląd. Przypadną więc do gustu również tym panom, którzy lubią się wyróżniać nie tylko ze względu na umiejętności sportowe. A skoro mowa o doświadczeniu, buty te sprawdzą się u osób początkujących, ponieważ odznaczają się ponadprzeciętną tolerancją na błędy i są bardzo lekkie.

Atomic HAWX PRIME 85 W Black/White 2019

Trzeci opisywany przez nas model z rodziny Hawx Trylogy również dedykowany jest dla pań. Podobnie jak opisywany powyżej model Ultra, te buty także wyposażone są w technologię Prolite, dzięki czemu buty są niezwykle lekkie. Dodatkowym atutem jest ich trwałość. Te dwie cechy powodują, że to idealne obuwie dla początkujących narciarek, ale sprawdzą się także u osób średnio zaawansowanych. W przeciwieństwie do modelu Magna, są to buty nieco węższe.

Atomic HAWX JR 3 Dark Blue/Red 2019

Oto propozycja dla dzieci. Model ten dedykowany jest chłopcom stawiającym pierwsze kroki w carvingu. Elastyczność cholewki zapewnia swobodę ruchów, co z pewnością pomoże w nauce jazdy na nartach. Buty posiadają także wkładki Size Adjuster, które potrafią zyskać pół rozmiaru, gdy stopa dziecka urośnie. Jeśli szukamy natomiast modelu dla dziewczynek, wystarczy sięgnąć po bliźniacze Hawx Girl 3 White/Denim Blue 2019.

Interesują buty Atomic HAWX 2019? Zajrzyj do naszego sklepu.

No Comments

Post a Comment