SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Atomic Redster 2019 vs 2018 - porównanie technologii - Blog SnowSport.pl
5838
post-template-default,single,single-post,postid-5838,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Atomic Redster 2019 vs 2018 – porównanie technologii

atomic redster 2018 vs 2019

Atomic Redster 2019 vs 2018 – porównanie technologii

Niezaprzeczalnym hitem ostatniego sezonu było pojawienie się nowego systemu Servotec w nartach Atomic Redster 2018. Jaki jest Atomic Redster 2019? W dzisiejszym artykule porównujemy technologie z obu sezonów. Sprawdźcie, jak narty tej marki się dla Was zmieniają!

Atomic Redster 2019 – co zostało z poprzedniego sezonu?

Jak już pisaliśmy wielokrotnie, zastosowanie technologii Servotec w nartach Atomic 2018 znacznie wpłynęło na efektywność ich użytkowania. Po pierwsze, stały się one dużo lżejsze, a co za tym idzie, bardziej komfortowe. Jednocześnie, pomimo lekkiej wagi, pozytywnie ocenione zostało trzymanie krawędzi. Narty te sprawdzają się nawet na bardzo oblodzonej czy też twardej powierzchni! Ponadto inicjacja skrętu okazała się jeszcze prostsza niż przedtem, a dynamika jazdy polepszyła się. Dodatkowy atut Servoteca stanowi fakt, iż powoduje on znaczną redukcję drgań. Zwiększa on również poczucie stabilności – nawet podczas bardzo agresywnej jazdy.

Mamy dla Was dobrą wiadomość – ten sam system jest nadal stosowany z powodzeniem w modelu z roku 2019! Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat, zajrzyjcie tutaj.

Inne technologie, w które wyposażone zostały narty z 2018 roku, a znajdziemy je także w modelu Atomic Redster 2019, to m.in.: Power Woodcore, Titanium Powered oraz Full Sidewall. Power Woodcore gwarantuje trwałość i stabilność nart (co zapewnia połączenie drewna topoli i jesionu). Titanium Powered, dzięki dwóm warstwom tytanowym oraz drewnianemu rdzeniowi, absorbuje drgania i zwiększa dodatkowo stabilność nart. Z kolei system Full Sidewall jest odpowiedzialny za precyzyjne sterowanie.

atomic redster 2019

A co się zmieniło?

Istotną zmianą, która zaszła w modelu nart Atomic Redster 2019 jest zastosowanie wiązań odpowiednio dopasowanych do systemu Grip Walk. Dzięki temu można korzystać z wiązań już nie tylko w połączeniu z butami tradycyjnymi, ale również z tymi najnowszymi, posiadającymi podeszwę Grip Walk.

 

Jesteście ciekawi, jak wyszedł test nart Atomic Redster X5 na rok 2018 oraz 2019? Zajrzyjcie do naszego artykułu, który znajdziecie pod linkiem: https://blog.snowsport.pl/testy-narty-atomic-redster-x5-2018-i-2019/.

Zapraszamy Was również do przyjrzenia się naszym ofertom nart Atomic redster: https://snowsport.pl/index.php?a=lista-produktow&fraza=atomic%20redster.

 

Życzymy udanej jazdy!

Brak komentarzy

Skomentuj