SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Atomic Cloud 2019 - technologie w nartach dla kobiet - Blog SnowSport.pl
5786
post-template-default,single,single-post,postid-5786,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Atomic Cloud 2019 – technologie w nartach dla kobiet

atomic cloud 2019

Atomic Cloud 2019 – technologie w nartach dla kobiet

Jakie technologie w nartach Atomic Cloud 2019 sprawiają, że jazda wydaje się nie tylko bezpieczna, ale również przyjemna i bezproblemowa? Jak to się dzieje, że bez względu na poziom zaawansowania każda z Was może poczuć się komfortowo, szalejąc na stokach? Atomic Cloud to nie tylko gustowny design, ale także przede wszystkim innowacyjność, lekkość i dobra zabawa.

Atomic Cloud – linia nart przyjazna kobietom

Atomic Cloud to linia nart stworzona specjalnie z myślą o kobietach oraz ich potrzebach. Cieszy się ona popularnością po pierwsze dzięki niezwykle estetycznemu, eleganckiemu designowi, a po drugie dzięki wysokiej funkcjonalności, którą oferuje. Zarówno początkujące, jak i zaawansowane narciarki mogą czuć się swobodnie na stokach, wykonywać dynamiczne i łagodniejsze skręty oraz płynnie się przemieszczać.

Model Atomic Cloud 8 zyskuje zdecydowanie największą popularność na rynku, ponieważ cechuje go lekkość prowadzenia, stabilność, komfort, a także dopasowanie do kobiecej anatomii. Z kolei Atomic Cloud 9 zdobył wysoką pozycję w teście World Ski 15/16 na najlepsze narty i również jest powszechnie ceniony. Modele 10 oraz 11 zostały przeznaczone już tylko dla zaawansowanych narciarek. Wymagają one zastosowania odpowiedniej techniki, jak i włożenia pewnego wysiłku fizycznego. Odznaczają się jednak bardzo dobrą stabilnością oraz kontrolą prędkości.

atomic cloud 2019

Atomic Cloud 2019 – technologie

Do najważniejszych technologii zastosowanych w Atomic Cloud 2019 należy Servotec Light – system ułatwiający zdolność skręcania i sterowania, który działa na podobnej zasadzie jak kierownica. W przeciwieństwie do poprzednich modeli Atomic Cloud, Servotec light jest lżejszy i bardziej funkcjonalny. Dzięki temu systemowi narty odpowiednio szybko reagują.

Ponadto w nartach Atomic Cloud 2019 możecie spotkać się z taką technologią, jak Full Cap lub Full Sidewall. Pierwsza z nich nie posiada sidewalla i stanowi znakomite ułatwienie podczas manewrowania, ponieważ górna powłoka narty obniża się, a następnie łączy bezpośrednio z krawędzią. Full Sidewall zapewnia natomiast wysoką precyzję sterowania.

Niektóre modele nart Atomic Cloud 2019 zostały wyposażone w technologię Bend-X. Dzięki niej możecie bez najmniejszego problemu inicjować skręty, ponieważ elastyczna strefa pod wiązaniami sprawia, że narty wyginają się odpowiednio skutecznie. Inne modele posiadają z kolei tzw. Structured Top Sheet, czyli technologię ze wzmocnioną powierzchnią narty gwarantującą odporność oraz wytrzymałość nart. Lekkość, stabilność czy też tłumienie wibracji zapewniają dodatkowo takie technologie, jak: Titanium Stabilizer, Light Woodcore, Densolite Core.

Jeśli chciałybyście mieć właśnie takie narty jak Atomic Cloud, zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę z ofertami różnych modeli: https://snowsport.pl/index.php?a=lista-produktow&fraza=atomic%20cloud%202019.

Aby dowiedzieć się więcej na temat samej linii Atomic Cloud, zajrzyjcie na nasz artykuł poświęcony temu tematowi: https://blog.snowsport.pl/atomic-cloud-narty-specjalnie-dla-kobiet-2018-2019/.

Życzymy udanej jazdy!

Brak komentarzy

Skomentuj