SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Atomic Cloud 2018 kolekcja nart dla kobiet - Blog SnowSport.pl
1013
post-template-default,single,single-post,postid-1013,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Atomic Cloud 2018 kolekcja nart dla kobiet

narty atomic cloud 12 twelve x 12 tl

Atomic Cloud 2018 kolekcja nart dla kobiet

Seria nart Atomic Cloud 2018 już w sprzedaży!

Atomic Cloud to kolekcja nart dla kobiet dobrze znana i ceniona na rynku. Atomic zaprezentował niedawno modele na sezon 2017/2018.

Linia Cloud to narty dynamiczne dedykowane kobietom do łatwej i przyjemnej jazdy po przygotowanych trasach. Jest to bardzo dobrze sprzedająca się i znana od wielu lat linia nart dla kobiet. Tegoroczną nowinką jest technologia Servotec zaczerpnięta z Pucharu Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa “Servolenkung” oznaczającego wspomaganie kierownicy. Z Servotec narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wszystkie narty z tej serii charakteryzują się niską wagą i elegancką biało-czarną szatą graficzną oraz najwyższe modele mają poszycie przypominające strukturą skórę.

atomic cloud 2018

Topowym modelem z linii Cloud są narty Atomic Cloud 12, które zaopatrzono w technologie znane z męskiej linii Redster XT takie jak pełne ścianki boczne, lekki drewniany rdzeń Light Woodcore i Titanium Stabilizer. Narty Cloud to kompromis pomiędzy nartami do jazdy slalomowej i gigantowej. Deski w długości 161 cm mają promień skrętu długości 15,3m co sprawia, że są bardzo uniwersalne.

Poza najwyższym modelem nart z serii Cloud są jeszcze mniej wymagające modele. Cloud 11 z drewnianym rdzeniem i lżejszą odmianą technologii Servotec oraz niezwykle lekkie narty z pochłaniającym drgania rdzeniem Densolite takie jak Cloud 9, Cloud 8 i Cloud 7.

 

Atomic Cloud 12

 

Atomic Cloud 11

Atomic Cloud 8

Atomic Cloud 7

przejdz-do-sklepu

Brak komentarzy

Skomentuj