SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1013
post-template-default,single,single-post,postid-1013,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Atomic Cloud 2018 kolekcja nart dla kobiet

narty atomic cloud 12 twelve x 12 tl

Atomic Cloud 2018 kolekcja nart dla kobiet

Seria nart Atomic Cloud 2018 już w sprzedaży!

Atomic Cloud to kolekcja nart dla kobiet dobrze znana i ceniona na rynku. Atomic zaprezentował niedawno modele na sezon 2017/2018.

Linia Cloud to narty dynamiczne dedykowane kobietom do łatwej i przyjemnej jazdy po przygotowanych trasach. Jest to bardzo dobrze sprzedająca się i znana od wielu lat linia nart dla kobiet. Tegoroczną nowinką jest technologia Servotec zaczerpnięta z Pucharu Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa “Servolenkung” oznaczającego wspomaganie kierownicy. Z Servotec narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wszystkie narty z tej serii charakteryzują się niską wagą i elegancką biało-czarną szatą graficzną oraz najwyższe modele mają poszycie przypominające strukturą skórę.

atomic cloud 2018

Topowym modelem z linii Cloud są narty Atomic Cloud 12, które zaopatrzono w technologie znane z męskiej linii Redster XT takie jak pełne ścianki boczne, lekki drewniany rdzeń Light Woodcore i Titanium Stabilizer. Narty Cloud to kompromis pomiędzy nartami do jazdy slalomowej i gigantowej. Deski w długości 161 cm mają promień skrętu długości 15,3m co sprawia, że są bardzo uniwersalne.

Poza najwyższym modelem nart z serii Cloud są jeszcze mniej wymagające modele. Cloud 11 z drewnianym rdzeniem i lżejszą odmianą technologii Servotec oraz niezwykle lekkie narty z pochłaniającym drgania rdzeniem Densolite takie jak Cloud 9, Cloud 8 i Cloud 7.

 

Atomic Cloud 12

 

Atomic Cloud 11

Atomic Cloud 8

Atomic Cloud 7

przejdz-do-sklepu

No Comments

Post a Comment